Program konferencji

Zapoznaj się z programem konferencji MixerHR

Konferencja odbędzie się 21-22 września w godzinach 9:00 – 16:00 

DZIEŃ 1 – PREZENTACJE EKSPERCKIE
Godzina Opis
8.30-9.00 Rejestracja uczestników
Zapraszamy na kawę i networking
9.00-9.10 HRPolska.pl/ Grupa HR Masters. Witamy Gości
Agnieszka Bednarska /Magdalena Siwińska
9.10-9.30 Agnieszka Piechaczek, Alexander Mann Solutions
„Pokolenie Z – z czym to sie je?”
9.30-9.50 Iwona Szmitkowska, SAZ
„Nowoczesne motywowanie- moda czy konieczność?”
9.50-10.10 Krzysztof Manthey
„Przemoc białych kołnierzyków”
10.10-10.30 Barbara Zabiega-Wikowska
„Praca szuka człowieka. Obywatelstwo bez znaczenia”
10.30-10.50 Joanna Szwed, MJCC
„Nic o nas bez nas, czyli rola badań w budowaniu marek pracodawców”
10.50-11.20 PRZERWA
11.20-11.40 Mirosław Tarasiewicz, Explica
„Jak rodzą się guru zarządzania i dlaczego tak szybko odchodzą”
11.40-12.00 Vesna Lorenc
„Konflikty w zespołach wielokulturowych – szansa dla zespołu?”
12.00-13.15 Agata Jakuszko-Sobocka
„Visual Thinking Energizer”
13.15-14.00 LUNCH
14.00-15.00 CASE STUDY 1a:
Waldemar Dziwniel, Fabryka Motywacji
„Od aktora do menedżera: jak wykorzystać
techniki aktorskie w życiu zawodowym?”
CASE STUDY 1b:
Anna Macnar, HRM Institute
„Case study: Emocje w employer brandingu.
Jak zbudować emocjonalną więź pracodawcy z kandydatem?”
15.00-16.00 CASE STUDY 2a:
dr Anna Dolot, ATERIMA HR
„Pracodawco, czy jesteś gotowy
na nowe pokolenie pracowników?”
CASE STUDY 2b:
Piotr Pszczółkowski, HRtec
“Grywalizacja w contact center:
jak firma ubezpieczeniowa zmotywowała
pracowników do wydajniejszej
i bardziej satysfakcjonującej pracy.”
16.00 ZAKOŃCZENIE I DNIA KONFERENCJI
DZIEŃ 2 – MARATON WARSZTATÓW NARZĘDZIOWYCH
Godzina Opis
9.00-10.40 WARSZTAT 1
Agnieszka Bednarska, HR Masters
„Od Lucyfera do HR Business Partnera- jak budować pozycję specjalisty”
WARSZTAT 2
Magdalena Siwińska, HR Masters
„Kreatywny HR – metodologia Design Thinking w praktyce”
10.50-12.30 WARSZTAT 1 (NIEDOSTĘPNY)
Dorota Jaworska & Barbara Zabiega-Wikowska
„Rekrutacja kandydatów ze Wschodu – jak rozmawiać z obywatelem Ukrainy”
WARSZTAT 2
Agata Jakuszko
„Myślenie wizualne w biznesie”
12.40-14.20 WARSZTAT 1 (NIEDOSTĘPNY)
Łukasz Chruściel
„Czas pracy – praktyczne aspekty dla pracodawców”
WARSZTAT 2
Wojciech Gawlik, Roman Warkocz,
„Kultura innowacji kluczem do efektywnej pracy zespołu”
14.20-16.00 WARSZTAT 1
Joanna Bilecka
„Zarządzanie sieciami organizacyjnymi (ONA)”
WARSZTAT 2 (NIEDOSTĘPNY)
Tomasz Dzida
„Narzędziownik lidera, czyli jak trwale podnieść komfort, wydajność i skuteczność pracy”

16.00                ZAKOŃCZENIE II DNIA KONFERENCJI