Czy chcesz efektywnie zarządzać swoim Twitterem? Z pewnością każdy chce zbudować dużą publiczność na sieci społecznej. Jeśli nie ma nikogo, kto słucha cię jęczy na temat wygórowanych cen kurczaka McNuggets w 2 rano, co jest celem Twitter?!

Na szczęście, z pomocą tych trzech podstawowych narzędzi, zarządzanie i budowanie publiczności podczas pracy Twitter jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Oto:

TweetDeck

TweetDeck jest najbardziej popularną aplikacją Twitter, z 23% udziału w rynku. Tweetdeck może być używany zarówno w przeglądarce, jak Google Chrome app, lub aplikacji na pulpicie.

Tweetdeck pozwala na śledzenie w czasie rzeczywistym Twitter i filtrowanie aktualizacji za pomocą niestandardowych osi czasu. Wyświetlane jako kolumny, niestandardowe linie czasu pozwalają wyciąć nieistotne tweety, śledzić poszczególne hashtagi, trendów, a nawet listy.

Możesz również śledzić otrzymane lub wysłane tweety pojedynczego użytkownika. Osie czasu można filtrować, aby zawierały tylko obrazy lub zawierały lub wykluczały określone słowa i terminy. Możesz śledzić adres URL udostępniony, a następnie filtrować wyniki do najwyższej ilości retweetów, lub konkretnie, którzy zweryfikowani użytkownicy promowali tweeta. Opcje filtrowania są nieograniczone.

Możliwość zarządzania wieloma kontami z Tweetdeck jest niezwykle przydatna do angażowania się z różnych odbiorców szybko i skutecznie. To jest osobiście moja ulubiona funkcja Tweetdeck.

Chociaż polecam Tweetdeck do użytkowników, którzy chcą wziąć sieci społecznej poważnie, kolumny charakter aplikacji jest nieco przytłaczająca z informacji. Podczas aktywnego korzystania z Tweetdeck, trudno nie czuć się jak wiele aktywnych kolumn razem tworzą chaos tweet. Pojedynczy native Twitter paszy jest znacznie mniej przytłaczające, ale Tweetdeck zaletą jest to, że łatwiej śledzić wiele paszy na raz.

ManageFlitter

ManageFlitter to świetny sposób na szybkie zdobycie zwolenników poza swoją społecznością. Narzędzie pozwala na curate i rozwijać swoje konto na Twitterze. ManageFlitter pozwala nawet zintegrować swoje konto Google Plus z kontem Twitter. Ponad 2,5 miliona użytkowników Twittera użyło ManageFlitter.

Korzystanie z ManageFlitter, można zobaczyć podobne Twitter zwolenników konta i szybko po ich użytkowników, aby uzyskać publiczność z podobnym zainteresowaniem. ManageFlitter funkcja wyszukiwania jest najlepszą częścią narzędzia, jak można zaplanować tweety, gdy większość użytkowników są online!

ManageFlitter oferuje darmowe i premium konta, premium jest nieco drogie, plan biznesowy wyceniony na 49 dolarów miesięcznie. Darmowe konto przynajmniej daje dostęp do czyszczenia codziennych unfollowers i kilka sposobów na zwiększenie swojego konta, ale jest to aplikacja, która jest naprawdę skuteczna raz płatnego abonenta. Czasy ładowania są również dłuższe dla darmowych kont, co jest słabe ograniczenie umieścić na użytkowników.

Tweepi

Tweepi jest wielki w zarządzaniu użytkowników można śledzić, pozbywając się uśpionych zwolenników, lub nieatrakcyjne użytkowników szybko. Aplikacja pomaga analizować Twitter zwolenników, które mogą pomóc zrozumieć swoją publiczność. Można wypłukać użytkowników, którzy śledzą, którzy jeszcze nie za tobą. Można nawet zmusić szalonych użytkowników do unfollow (oznacza to, że ty, mamo).

Tweepi ma możliwość wyodrębnienia i analizy danych osobowych z konta Twitter, i zastosować te informacje, aby uzyskać zwolenników podobnego zainteresowania. Tweepi pozwala również na analizę wielu kont Twitter i do ustanowienia bardziej wartościowych połączeń na Twitterze.

Tweepi oferuje również dwa płatne pakiety. 14,99 dolarów platynowe członkostwo pozwala stać się bardziej wydajne w zarządzaniu kontem.

Aby jeszcze bardziej poprawić swoją obecność na Twitterze, użyj tych trzech aplikacji, aby pomóc podnieść swój profil rekrutera.

Podziel się tym wpisem:

Udostępnij na LinkedInUdostępnij na TwitterzeUdostępnij na FacebookuUdostępnij na WhatsAppUdostępnij na Email