Wszyscy marzymy o tym, by stać się jedną z tych tajemniczych istot ludzkich, które bez problemu wstają z łóżka - mając wystarczająco dużo czasu na wypicie zielonej herbaty na tarasie, uprawianie jogi i spacer z psem. Ale rzeczywistość to wielokrotne naciskanie przycisku drzemki, uświadamianie sobie, że masz 10 minut do wyjścia do pracy, a następnie szykowanie się w panicznym bałaganie. Zen nigdzie nie jest widoczny.

Nie zamierzasz zamienić się w poranną osobę z dnia na dzień (kalambur zamierzony), ale są pewne rzeczy, które możesz zrobić po drodze, aby pomóc Ci przekształcić się w poranną osobę zen, którą zawsze chciałeś być. Ważnym miejscem do rozpoczęcia jest twój alarm. To właśnie on pobudza Cię do działania i jest pierwszą rzeczą, którą słyszysz po przebudzeniu, więc musi być dobry! Wybraliśmy 10 naszych ulubionych alarmów, które na pewno obudzą Cię w ciekawy sposób. Czytaj dalej dla naszych najlepszych wyborów!

1) Budzik z odciskiem stopy:

Ten budzik jest tak sprytny, że to cud, że nie jest używany powszechnie. Działa poprzez wyłączenie alarmu tylko wtedy, gdy umieścisz swoje stopy w dół na dywanik czujnika. Tak więc, aby wyłączyć alarm, faktycznie trzeba fizycznie wstać z łóżka. Znajdź je tutaj.

2) Alarm świeżej kawy:

Jeśli potrzebujesz mocnej kawy, aby obudzić się rano, ten alarm jest dla Ciebie. Jak również budząc się rano, sprytne urządzenie będzie miał filiżankę kawy gotowy dla Ciebie cieszyć się, jak tylko jesteś w górę.

3) Obudź się i powąchaj róże:

Najlepszym sposobem, aby zostać obudzony jest zapach świeżych rogalików i kawy. Z tego alarmu, zapachy są uwalniane w tym samym czasie, gdy jesteś obudzony, więc pierwszą rzeczą, którą czujesz jest twój ulubiony zapach. Jedynym problemem z tym jednym jest to, że iluzja świeże rogaliki będzie blaknąć, gdy zdasz sobie sprawę, że to tylko zapach, a nie prawdziwe rzeczy. Sprawdź SensorWake tutaj.

4) Eye of the tiger:

Aby wyłączyć ten alarm, musisz idealnie trafić w cel za pomocą zabawkowego pistoletu. Nie tylko oznacza to, że trzeba się skoncentrować, jak tylko się obudzisz, ale twój mózg będzie stymulowany tak, że nie będzie nawet chciał wrócić do kołdry! Sprawdź to tutaj.

5) No alarm hałasu:

Jeśli przerażony dźwięk alarmu jest to, czego nienawidzisz najbardziej o porankach, to dlaczego nie zainwestować w cichy alarm? To budzi się przez fale wibracyjne, które pochodzą z opaski! Znajdź go tutaj.

6) Budzenie-n-bacon:

Najlepszą rzeczą o porankach jest zdecydowanie bekon, więc łącząc go z alarmem po prostu ma całkowity sens. Sprawdź to tutaj.

Podziel się tym postem:

Share on LinkedInShare on TwitterUdostępnij na FacebookuPodziel się na WhatsAppUdostępnij na Email