Czy cierpisz na blokadę blogera?

Blogger's block jest nieuniknione! Każdy bloger jest zobowiązany do wpatrywania się w pustą kartkę papieru lub migający kursor na ekranie.

Blogi są niezbędne w budowaniu wiarygodności i widoczności Twojej marki osobistej. Podczas gdy posiadanie bloga jest ekscytujące, a jeszcze bardziej ekscytujące jest posiadanie ludzi, którzy subskrybują i czytają Twoje treści, jest to DUŻE zobowiązanie. Po uruchomieniu bloga musisz zapewnić regularne treści, w przeciwnym razie Twój blog stanie się pustym parkingiem i nikt nie będzie przychodził z wizytą.

Oto kilka źródeł od 4 ekspertów blogowania, aby utrzymać się na wyciągnięcie ręki, a następnie następnym razem, gdy twój blog trafia w ślepy zaułek:

  1. Brain Clark z Copyblogger ma wielką infografikę podkreślając 22 Sposoby na tworzenie atrakcyjnych treści, gdy nie masz pojęcia.
  2. Michelle Shaeffer założyła serwis Dailybloggingideas.com, aby pomóc blogerom w utrzymaniu stałego strumienia pomysłów. Każdego dnia Michelle zamieszcza na stronie podpowiedzi do pomysłów na blogi, które możesz wykorzystać do stworzenia własnego bloga lub jako inspirację do wymyślenia własnego pomysłu.
  3. Jon Morrow, również z Copyblogger sławy, niedawno wydał bezpłatny raport o nazwie 52 Headline Hacks gdzie daje 52 rzeczywistych szablonów do generowania 52 nagłówków do wykorzystania dla swoich postów na blogu.
  4. Darren Rowse z ProBlogger ma wielki post z 25 technik do walki blogerów blok dostosowany z jak radzi sobie z głośników blok.

Ja z pewnością nie jestem ekspertem od blogowania, ale techniką, którą wykorzystałem jest organizowanie 'blog-a-thons' i 'vlog-a-thons' na moim własnym blogu. W czerwcu zorganizowałem "30x30x30 Personal Branding Blogathon", a we wrześniu "30-Day Personal Branding Vlogathon". Byłam zdumiona, jak szybko znalazłam osoby z mojej sieci, które chciały przyłączyć się do tych działań i dzielić się treściami. Każdego dnia publikuję nowy wpis lub wideo lidera myśli.

Poszukiwanie blogerów gościnnych to świetny sposób na dodanie świeżych treści do własnego bloga i danie sobie odrobiny wytchnienia, kiedy cierpisz na blokadę blogerską! Dlaczego nie zgłosić się do roli blogera gościnnego tutaj w Undercover Recruiter?

Podziel się tym postem:

Podziel się na LinkedInUdostępnij na TwitterzeUdostępnij na FacebookuUdostępnij na WhatsAppUdostępnij na Email