Agnieszka Bednarska Grupa HR Masters,
Partner zarządzający

  HR Business Partner, psycholog biznesu, executive coach ICF. Od kilkunastu lat specjalizuje się w usługach biznesowych związanych z HR oraz rozwojem kadry menedżerskiej. Doradza jak wdrażać i optymalizować procesy HR, wspiera klientów w budowaniu polityki personalnej i inicjowaniu zmian w organizacjach. Opracowuje strategie HR i modele kompetencyjne. HR Manager, zarządza projektami i pracą zespołu. Rozwija kompetencje kadry kierowniczej (executive coaching, treningi menedżerskie, sesje doradcze, development center). Wierzy, że HR powinien stanowić mierzalne wsparcie dla biznesu i dostarczać konkretnych, rzetelnych narzędzi do zarządzania firmą. Wyznacza wysokie standardy pracy, stosuje wiedzę opartą na dowodach i doświadczeniu. Lider Śląskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner. Redaktor naczelna HRPolska.pl, Partner Zarządzający Grupa HR Masters.

  http://hrmasters.pl

  Opis wystąpienia:

  Tytuł warsztatu:
  „Od Lucyfera do HR Business Partnera- jak budować pozycję specjalisty”

  O tym, jak bardzo działy HR nie sprawdziły się w tradycyjnej formule nikogo już nie trzeba przekonywać. Problemy z rekrutacją, utrzymaniem i rozwijaniem talentów, pogłębiający się kryzys zaangażowania pracowników- to tylko niektóre problemy dzisiejszych specjalistów od „zasobów ludzkich“.

  W tej sytuacji coraz więcej firm decyduje się na przeformułowanie roli pracowników personalnych w HR Business Partnerów. To olbrzymie wyzwanie rozwojowe tak dla samej firmy, jak i HR Business Partnerów związane z nabywaniem całkowicie nowych kompetencji.

  Podczas warsztatów podzielę się wiedzą jak wdrożyć nową rolą do organizacji. Zastanowimy się jak budować autorytet HR Business Partnera. Opowiem także jakich błędów nie powinniśmy popełniać.

  Prowadzący: Agnieszka Bednarska

  Nazwa narzędzia:
  „Przepis na HR Business Partnera“ – checklista działań i kwestionariusz samooceny

  Co dam?
  Wiedzę na temat metodologii wdrażania procesu HR Business Partneringu. Doświadczenie praktyczne jak radzić sobie w trudnych sytuacjach HRBP.

  Komu?
  Warsztat jest adresowany do osób pracujących w HR, konsultantów, menedżerów i doradców personalnych oraz specjalistów ds. kadr i płac, którzy chcieliby poznać rolę i kompetencje HR Business Partnera w organizacji.