Mirosław TarasiewiczExplica, menedżer, konsultant, trener, coach

    Praktyk zarządzania, menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w kierowaniu organizacjami biznesowymi, w szczególności w obszarach sprzedaży i dystrybucji. Przez większość swojej kariery zawodowej związany z branżą IT i dystrybucyjną, zajmował wysokie pozycje menedżerskie w organizacjach polskich i międzynarodowych. Uczestniczył i kierował procesami restrukturyzacji i ekspansji rynkowej wielu firm. W 1999 został wyróżniony przez czasopismo Computer Reseller News prestiżową nagrodą „Człowiek Roku w Branży IT”. Prezes i członek władz spółek kapitałowych, w tym również notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
    Doktor ekonomii w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Zajmuje się zagadnieniami elastycznych strategii i struktur organizacyjnych oraz problemami zarządzania organizacjami działającymi w turbulentnym otoczeniu biznesowym. Autor koncepcji i publikacji poświęconych tym zagadnieniom. Współautor książki „Alfabet mitów menedżerskich”.
    Certyfikowany trener biznesu, absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Moderator, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Coach, absolwent Szkoły Coachingu Moderator, zwolennik koncepcji coachingu racjonalnego w biznesie. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej oraz studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.