Waldemar DziwnielFabryka Motywacji

  Od ponad 20 lat trener, konsultant, executive coach. Posiada wieloletnie doświadczenie w procesach rozwojowych najwyższej kadry menedżerskiej. Ekspert w zakresie wystąpień publicznych. W przeszłości wykładowca na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i Francuskiego Instytutu Zarządzania w Warszawie.

  http://fabrykamotywacji.pl/

  Opis wystąpienia:

  Od aktora do menedżera: Jak wykorzystać techniki aktorskie w życiu zawodowym?
  Każdy aktor uczy się maksymalnego wykorzystywania swoich możliwości do budowania roli. Techniki stosowane podczas pracy aktorskiej można z powodzeniem wykorzystać także w życiu zawodowym, a nawet prywatnym. Nasz warsztat uczy, jak to robić.
  To trening ekspresji i skutecznego komunikowania się z wykorzystaniem własnego potencjału i zdolności. Dzięki niemu uczestnik nabywa pewności siebie i swoich zachowań. Poznaje sposoby zarządzania swoimi emocjami i ciałem. Uczy się improwizować.
  Prowadzący, Waldemar Dziwniel, jest zawodowym aktorem, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. A ponadto trenerem, coachem i doradcą z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Doskonale łączy te wszystkie role, przenosząc wiedzę i doświadczenie aktorskie na grunt życia zawodowego (i nie tylko).